„Co powiedzą ludzie?!”

To zdanie prawdopodobnie zabiło więcej ludzkich marzeń niż cokolwiek innego na świecie. Czy warto jest przejmować się opinią kogoś zupełnie nam obcego? Kogoś, kto zapewne „radzi” nam jedynie z zazdrości?

Pamiętam, że wiele razy stałam w miejscu bo bałam się ruszyć po sukces, wiedziałam z czym to się wiąże i obawiałam się pożarcia przez społeczeństwo.

Dziś nie marnuję czasu na ludzi, którzy nigdy nie będą w stanie pogratulować mi sukcesu. Nie otaczam się ludźmi, którzy sprawiają, że lecę w dół, zamiast piąć się ku górze. Nie followuję toksycznych osób na social mediach. Nauczyłam się odcinać od negatywnych emocji i nie tracić czasu na bezsensowne kłótnie z ludźmi na których mi zależy.

Jeśli chcesz przepis na sukces to nie siedź na kanapie i nie czekaj na niego. Wyjdź i wprowadzaj zmiany, zmiany na lepsze. Odważ się próbować nowych rzeczy z uśmiechem na ustach, nie w strachu o to czy to właściwy moment. Życie jest nieprzewidywalne, idealny moment może nigdy nie nadejść. Zapisz swoją własną receptę, idąc małymi kroczkami do przodu, zamiast stać w miejscu i przejmować się opinią ludzi, którzy zawsze będą stali za Tobą.

 

Dawno już nie spotkałam fotografa, z którym złapałabym taki kontakt już na pierwszej sesji i z którym tak bawiłabym się na zdjęciach, nie wspominając już o efekcie.. Sami oceńcie 🙂

Fot. Adipalacki  / Adrian Pallasch

Futerko bonprix

Torebka Wittchen

Spodnie bonprix